Про компанію

ТОВ «ІТО» протягом багатьох років успішно працює на українському ринку автоматизації виробничих процесів, починаючи з листопада 1995 року.

Основний напрямок діяльності компанії — виробництво та постачання обладнання для систем управління потоками різних середовищ. Наше підприємство здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також його ремонт та налагодження як у замовника, так і на своїх виробничих потужностях.

Компанія має кваліфікований інженерний персонал, який здійснює добір обладнання з урахуванням усіх вимог замовника.

При необхідності ми проводимо навчання технічного персоналу замовника як в Україні, так і на підприємствах виробників.

Наявність постійно поповнюваного складу та досить великий асортимент складських запасів дозволяють оперативно задовольнити потреби замовників у тому чи іншому типу обладнання.

На нашому сайті представлені короткі огляди обладнання, яке ми пропонуємо Вашій увазі.

Детальнішу інформацію можна отримати звернувшись до наших інженерів та спеціалістів з продажу.

З метою розширення торговельно-економічних зв'язків ми запрошуємо до співпраці надійних оптових та роздрібних покупців, представників промислових підприємств та інших організацій.

Офис ИТО БЦ -foto
Склад ИТО БЦ -foto

ITO Ltd
Druzhby Narodiv boulevard, 17/5
01042 Kyiv, Ukraine

e-mail: ito@ito.kiev.ua

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями перевізниками та нашим власним автотранспортом. Відвантаження відбувається зі складу в м. Біла Церква.

Самовивіз можливий зі складу в м.Біла Церква за адресою вул. Фістівська 23, корпус 2Є

Замовлення прийняті в робочі дні до 13:00 можуть бути відвантажені того ж дня, замовлення прийняті післе 15:00, відвантажуються наступного рабочого дня.

Всі деталі та умови можна обговорити з нашими менеджерами.